«Я хотів би повернутися та грати в своїй країні, без сумніву у «Спортингу». Це мій клуб, який так багато зробив для мене, як для людини, так і для спортсмена. І це не просто кар’єрне бажання», - сказав Велозу в інтерв’ю «ojogo.pt».
Нагадаємо, що Велозу підписав контракт з київським «Динамо» у липні 2012 року, який розраховано на 4 роки.