Інформатор ФІФА стверджує: представники Катару давали хабарі для отримання ЧС

Світовий футбол 8 Грудня, 21:28 940
Інформатор ФІФА стверджує: представники Катару давали хабарі для отримання ЧС   | 19-27
Представники Катару заплатили кілька мільйонів доларів у вигляді хабарів високопоставленим африканським футбольним чиновникам з метою отримати право на проведення чемпіонату світу - 2022, стверджує інформатор Федра аль-Маджид, яка співпрацювала з ФІФА під час розслідування обставин отримання Росією та Катаром права провести ЧС-2018/2022.

Як повідомляє AFP, аль-Маджид розповіла, що була присутня при передачі грошей. Зустріч проходила в готелі столиці Анголи, Луанді, в січні 2010 року під час з'їзду конгресу Африканської конфедерації футболу.

Представники Катару були в захваті від того, що в кімнаті знаходиться один з високопоставлених африканських чиновників, і запропонували йому принести користь своїй федерації у розмірі мільйона доларів. «Ця людина не дивлячись на них відповіла: «О, мільйон доларів... Чому б не півтора мільйона?» Представник Катару сказав, що сподівається, що може розраховувати на підтримку. Чиновник запевнив його, що це так», - наводить слова аль-Маджид «Чемпионат».

Вона також сказала, що аналогічна сцена сталася з двома іншими високопоставленими африканськими чиновниками, хоча не визначила жодного з них. Раніше аль-Маджид разом з ще одним інформатором подали скаргу на ФІФА за розкриття своїх особистостей.