Президент «Динамо» Ігор Суркіс задоволений виступом команди в осінній частині сезону.
«У мене поки немає жодної претензії до Сергія Реброва, - каже Ігор Михайлович. - Невдоволення було, не приховуватиму. Не розумів як можна втратити очки у поєдинку з донецьким «Олімпіком». Поважаю цю команду. Та інакше і бути не може — достатньо глянути на турнірну таблицю. Але треба завжди пам'ятати — три очки з «Олімпіком» - це все одно що три очки з «Шахтарем». Суперників недооцінювати не можна. Але це деталі».
«Ребров півроку попрацював так, що практично в кожному матчі я був задоволений. Не приховую: наприклад, у полтавському матчі припускав, що не виграємо. Ви бачили наскільки складними були погодні умови. Але команда всю осінь грала так, щоб від останнього матчу року в чемпіонаті, проти донецького «Металурга» — задоволення отримали всі», - підсумував Ігор Суркіс.