Так, принциповий поєдинок, де вирішувалося, хто піде зимувати на 4-й сходинці в турнірній таблиці. Але, великий резонанс в українському футболі викликала не сама гра, а суддівство, і спричинена ним зупинка матчу через надзвичайне обурення вболівальників.
Журналісту Фаєри.ру наступного дня вдалося поспілкуватися з одним із лідерів фанатського руху Волині Тарасом, з’ясувавши всі подробиці ситуації під час матчу та за межами футбольного поля в Луцьку.
- Тарасе, як я зрозумів, той фол на Кобахідзе на 88-й хвилині став останньою краплею. Тоді вболівальники вже не витримали?
- Так, коли збили Кобахідзе і свисток судді знову промовчав, ми не витримали. Перелізли через паркан і кинулись на поле! Судівсто просто дістало, ми прийшли дивитись чесну безкомпромісну гру! А суддя все зламав!
- Ти, як і всі хлопці, знаходився на секторі в цей час. Як все почалося там? Ідея бігти на поле виникла одночасно у багатьох хлопців?
- Це була спільна ініціатива, ми перелізли через паркан, далі індші хлопці за нами, так все і почалося.
- Наскільки мені відомо, тобі після гри таки вдалося поспілкуватися з арбітром матчу. Якою була його позиція?
- Його позиція не співпадала з нашою! Основною нашою вимогою на той час була зміна рішення у рапорті, а саме визнання арбітром того, що він своїми діями викликав «зрив» матчу. Я йому сказав, що поза межами адміністративної будівлі 300 чоловік, і шансів вийти у нього немає! Він в свою чергу відповів, що знає про це і виходити не збирається, а також, що свого рішення не змінить.
- Чим закінчилася ситуація після матчу? Вдалося досягти якоїсь домовленості?
- Чекати й далі сенсу не було! Луцьким правоохоронцям дзвонили з Києва, з міністерства, сказали вплинути на ситуацію. Після перемовин з начальником луцького міськвідділу, дійшли консенсусу, забезпечили вихід суддям зі стадіону,і вони поїхали.
- Була розмова з Віталієм Кварцяним після гри? Він також вас потримав?
- Так. З Віталієм Володимировичем спілкувались після гри.. Звичайно, сказав, що вчинили занадто радикально, але ніяких образ і злості у нього на нас не було.
- Як стало відомо, Волинь подала протест до Прем`єр Ліги з проханням перегравання матчу та дискваліфікації арбітру. Тобто клуб повністю поділяє позицію ультрас?
- Так, дуже дякуємо клубу за чітку позицію і підтримку у всіх аспектах. Всіх дістала корупція і свавілля в українському футболі!
- Також організовується поїздка до Києва до ФФУ. Яка мета цієї поїздки та що там планується?
- Це ініціатива фанатів. Метою поїздки є пікет під стінами ФФУ та привернення уваги громадськості до стану речей в українському футболі.