Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу, в інтерв'ю румунським ЗМІ, оцінив шанси свого клубу у боротьбі за золоті медалі чемпіонату України.
«Нам буде дуже важко перемогти в чемпіонаті України. Цьогорічна першість підлаштована під «Динамо», яке відмовилося грати за системою, яку запропонував «Шахтар», - цитує Луческу Бігмір.net.
«Нинішня схема на руку тільки одній команді - «Динамо» Київ. Подивіться, скільки гравців пішло від нас, наш кістяк складає молодь».
Великі клуби повинні демонструвати стабільність, чого у нас немає зараз. Ми хочемо дійти до півфіналу Ліги чемпіонів, чому б і ні? Але нам варто прикладати быльше зусиль, щоб це відбулося. На жаль, ми не можемо виступати вдома, що серйозно заважає нашим планам «, - заявив Луческу.