Колишній гравець київського «Динамо» Олександр Алієв, в ефірі програми «Моя Гра», розповів про свої штрафи у київському клубі.
- Який у вас був найбільший штраф?
- Найбільшим був саме той, пам’ятний.
- І скільки ти заплатив?
- Суму казати не буду, але Суркіс, врешті-решт, простив нам його. В підсумку, ми не заплатили його.
- Взагалі, Ігор Суркіс багато тобі вибачав?
- Так, багато він нам з Артемом вибачав. Але за рахунок чого? За рахунок того, коли є результат, коли ти добре зіграєш. Добре зіграли, когось обіграли, у нього гарний настрій, не буду скривати, я підхоив до нього і питав. Я його знаю з 17 років.
- Той штраф вибачили, а який заплатив?
- Я жодного разу не сплачував штрафів.
- Суркіс всі штрафи вибачав?
- Коли нам преміальні видавали, мені, через штрафи, тисяч 5 не видали.