Олександр Алієв: «В «Динамо» я штрафів не платив». ВІДЕО

Динамо Київ 9 Грудня, 15:47 1363
Олександр Алієв: «В «Динамо» я штрафів не платив». ВІДЕО  | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Олександр Алієв розповів про свої штрафи у київському клубі

Колишній гравець київського «Динамо» Олександр Алієв, в ефірі програми «Моя Гра», розповів про свої штрафи у київському клубі.

- Який у вас був найбільший штраф?

- Найбільшим був саме той, пам’ятний.

- І скільки ти заплатив?

- Суму казати не буду, але Суркіс, врешті-решт, простив нам його. В підсумку, ми не заплатили його.

- Взагалі, Ігор Суркіс багато тобі вибачав?

- Так, багато він нам з Артемом вибачав. Але за рахунок чого? За рахунок того, коли є результат, коли ти добре зіграєш. Добре зіграли, когось обіграли, у нього гарний настрій, не буду скривати, я підхоив до нього і питав. Я його знаю з 17 років.

- Той штраф вибачили, а який заплатив?

- Я жодного разу не сплачував штрафів.

- Суркіс всі штрафи вибачав?

- Коли нам преміальні видавали, мені, через штрафи, тисяч 5 не видали.