Громов стане гравцем «Дніпра», якщо піде Коноплянка

Футбол України 9 Грудня, 16:09 974
Громов стане гравцем «Дніпра», якщо піде Коноплянка  | 19-27
Півзахисник «Ворскли» Артем Громов не хоче втратити ігрову практику і тому ретельно обдумує всі нюанси можливого переходу в «Дніпро».

Півзахисник «Ворскли» Артем Громов не хоче втратити ігрову практику і тому ретельно обдумує всі нюанси можливого переходу в «Дніпро».

«Я вже розмовляв з представниками «Дніпра». Клуби між собою не спілкувалися», - розповів в ефірі програми «Великий футбол» агент гравця «Ворскли» Вадим Шаблій.

«Громов буде орієнтуватися по ситуації. У «Ворсклі» він один з лідерів команди, а от чи буде він грати в «Дніпрі», це для Артема питання».

«Він хлопець молодий, хоче грати, виступати за національну збірну. Громов все обміркує: піде Коноплянка, чи не піде, хто залишиться...», - повідомляє Футбол.ua