«Є позитивна динаміка. Погасили заборгованість за 2 місяці працівникам клубу та адміністрації. Наразі планується погашення заборгованості за 1 місяць футболістам.
У нас не так багато футболістів лишилося. Про це ми з керівництвом розмовляємо», – сказав Бабич.
Олександр Бабич: «Погасили заборгованість за 2 місяці працівникам «Чорноморця» та адміністрації»
Головний тренер «Чорноморця» Олександр Бабич розповів про ситуацію із заборгованостями із зарплати в одеському клубі.