Дніпропетровський «Дніпро» вирушив до Києва на вирішальний матч групового етапу Ліги Європи проти французького «Сент-Етьєна».
Наставник команди Мирон Маркевич узяв до столиці 19 гравців, повідомляє Football.ua.
Воротарі - Бойко, Лаштувка, Шеліхов.
Захисники - Чеберячко, Дуглас, Влад, Федецький, Мигунов.
Півзахисники - Ротань, Кравченко, Коноплянка, Шахов, Бруну Гама, Близниченко, Політило.
Нападаючі - Селезньов, Матеус, Зозуля, Калініч.
Через травми не полетіли Мазух і Канкава, захворів і не зможе зіграти Лучкевич. Також тренер не розраховує на Стрініча і Матоса.