У п’ятницю, 12 грудня, о 19:00 в конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбудеться зустріч головного тренера ФК «Динамо» (Київ) Сергія Реброва з уболівальниками.
Після закінчення спілкування всі бажаючі зможуть сфотографуватися та взяти автографи.
Також, якщо у вас є бажання, ви матимете можливість передати своїм улюбленим гравцям вітання з наступаючими святами, листівку чи подарунок. В кінці заходу ми зберемо ваші поздоровлення та через головного тренера вони будуть передані команді.