Футбольний експерт Сергій Морозов поділився враженнями від гри київського «Динамо» наприкінці першої половини сезону та від матчу з донецьким «Металургом».
«Уважаю, рахунок 3:0 на користь господарів повністю віддзеркалює хід подій на футбольному полі. Донеччани після поєдинку з «Дніпром» здавалися дещо стомленими, відтак не змогли скласти динамівцям серйозної конкуренції. Про «біло-блакитних» можу сказати, що кінець чемпіонату вони проводять просто чудово, є поставлена командна гра, в русі підопічні Реброва працюють на відмінно. Як на мене, те, що чемпіонат закінчився, для «Динамо» скоріше мінус, аніж плюс, адже команда набрала такої ходи, що зупинити столичного гранда наразі будь-якому колективові буде дуже тяжко», - цитує Морозова «Український футбол».