Інвестор «Гамбурґа»: «Абрамовічем не хочу бути»

Світовий футбол 10 Грудня, 18:20 754
Інвестор «Гамбурґа»: «Абрамовічем не хочу бути»   | 19-27
Клаус-Міхаель Кюне не планує більше вкладати гроші у гамбурзький клуб.

«Не збираюся ставати Абрамовічем. У це хоббі я й так вже величезну суму вклав. Клуб придбав декількох дорогих гравців, проте у «Гамбурґа» відсутня командна гра, команда незіграна і часто втрачає м'яч», - розмірковує 77-річний мільярдер.

Кюне інвестував у «Гамбурґ» близько 25 мільйонів євро. Натомість власник «Челсі» Роман Абрамовіч з 2003 року вклав у «пенсіонерів» понад півтора мільярда євро.