Тренер «Сент-Етьєна» Крістоф Галтьє: «Маємо долати «Дніпро», навіть якщо температура буде -40». ФОТО

Футбол України 10 Грудня, 20:18 845
Тренер «Сент-Етьєна» Крістоф Галтьє: «Маємо долати «Дніпро», навіть якщо температура буде -40». ФОТО  | 19-27
Напередодні матчу 6-го туру групового етапу Ліги Європи з «Дніпром» головний тренер «Сент-Єтьєна» Крістоф Галтьє провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський» у Києві.

Напередодні матчу 6-го туру групового етапу Ліги Європи з «Дніпром» головний тренер «Сент-Єтьєна» Крістоф Галтьє провів прес-конференцію на НСК «Олімпійський» у Києві.

- Пане Галтьє, в якому стані знаходиться ваша команда після останнього матчу?
- По-перше, хочу сказати, що у нас є проблема з травмою захисника Мустафи Баяля. Але в цілому команда почуває себе добре. Незважаючи на те, що ми вилетіли до Києва з тригодинним запізненням, в готель прибули вчасно і добре провели час після перельоту.

- У вас ще є надія на вихід в плей-офф Ліги Європи?
- Думаю, що нам доведеться вичавити максимум з гравців, враховуючи велике навантаження в чемпіонаті Франції. У той же час, футболісти дуже стараються, і будуть намагатися не розчарувати свого тренера. Для того щоб пройти далі, ми маємо по-максимуму викластися тут, у Києві, як і наш суперник із Дніпропетровська.

- Ви будете стежити за ходом матчу «Карабах» - «Інтер»?
- Так, нам пообіцяли забезпечити моніторинг цього поєдинку. Але ми не повинні зациклюватися на його результаті. Все залежить від нашого настрою в матчі проти «Дніпра».

- Чи створять досить специфічні погодні умови проведення матчу (холод, туман) проблеми для команд?
- Холодна погода - не таке вже незручність. У нас в Сент-Етьєні теж буває холодно. Що стосується вболівальників, то для нас добре грати в Києві, оскільки для «Дніпра» це нейтральне поле, а вдома у нас завжди хороша підтримка. Нас мотивує можливість виходу з групи, і цієї мети потрібно досягати навіть за температури -40.

- «Дніпро» не вигравав останні п'ять матчів у чемпіонаті. Чи має цей факт для вас значення з урахуванням того, що у команди фактично кінець сезону?
- Завтрашній матч неординарний, його не можна порівнювати з іграми чемпіонату. Звичайно, у «Дніпра» зараз кінець сезону, і у нього, ймовірно, своя ситуація, але наш суперник також зробить все можливе для перемоги. Я сподіваюся, що це буде хороший, відкритий матч.

- Ваш підопічний Макс-Ален Граделю всю ніч провів в аеропорту Бориспіль. Зараз він вже приєднався до команди?
- Він уже з нами. Так, йому довелося затриматися в аеропорту, але він непогано провів там час, спілкуючись і фотографуючись з уболівальниками. У цьому немає нічого страшного.

- Чи буде ваша команда грати від оборони, враховуючи, що «Сент-Етьєн» влаштує нічия?
- Ви знаєте, навіть при нічийному результаті ми можемо вилетіти з Ліги Європи. Із початку турніру ми граємо лише внічию. Але, не дивлячись на такі результати, у нас, як і раніше, велике бажання перемогти.