«Сент-Етьєн» та «Дніпро» провели тренування на НСК «Олімпійському». ФОТО

Футбол України 10 Грудня, 20:45 722
«Сент-Етьєн» та «Дніпро» провели тренування на НСК «Олімпійському». ФОТО  | 19-27
Завтра «Дніпро» зустрінеться з «Сент-Етьєном» в рамках заключного туру групового етапу ЛЄ. За день до гри, команди традиційно провели відкрите тренування.

Інші фото з тренування можна подивитися ТУТ.