Білоруський БАТЕ пропустив найбільшу кількість голів в ході одного розіграшу групової стадії Ліги чемпіонів.
У матчі заключного туру з «Атлетиком» борисовський клуб пропустив свій 23-ій м'яч у поточному розіграші, що є антирекордом в історії турніру, - повідомляє moresporta.com.ua
До цього 22 голи в одному розіграші групового раунду Ліги чемпіонів пропускали «Норшеллан» і загребське «Динамо».