Євген Хачеріді: «Нічия влаштує, але хотілося б перемогти»

Динамо Київ 11 Грудня, 09:47 815
Євген Хачеріді: «Нічия влаштує, але хотілося б перемогти»   | 19-27
Сьогодні динамівці проведуть свій заключний матч у 2014-му році.

Незадовго до початку гри в Лізі Європи проти «Стяуа» про настрій у стані нашої команди розповів захисник Євген Хачеріді:

«Ми вже вийшли з групи, головне, що путівка в плей-офф у нас вже є. Звичайно, хочеться зайняти перше місце. Нічия влаштує, але хотілося б перемогти».