Незадовго до початку гри в Лізі Європи проти «Стяуа» про настрій у стані нашої команди розповів захисник Євген Хачеріді:
«Ми вже вийшли з групи, головне, що путівка в плей-офф у нас вже є. Звичайно, хочеться зайняти перше місце. Нічия влаштує, але хотілося б перемогти».