Олег Венглинський: «Не думаю, що Ребров поставить завдання перемогти будь-якою ціною»

Динамо Київ 11 Грудня, 09:57 836
Олег Венглинський: «Не думаю, що Ребров поставить завдання перемогти будь-якою ціною»  | 19-27
Нападник «Динамо» 1990-2000-их років Олег Венглинський поділився своєю думкою з приводу сьогоднішнього матчу динамівців у Лізі Європи.

Нападник «Динамо» 1990-2000-их років Олег Венглинський поділився зі «СЕ» своєю думкою з приводу сьогоднішнього матчу динамівців у Лізі Європи.

- Українські клуби нерідко програють у тих випадках, коли їм достатньо зіграти внічию. Як може захистити себе київське «Динамо», що опинилось в схожій ситуації?

- Після жеребкування групового турніру Ліги Європи підопічні Сергія Реброва вважалися фаворитами у своєму квартеті. Вже тоді вболівальники та фахівці говорили про те, що «Динамо» просто зобов'язане виходити з групи з першого місця.

В принципі, до цього все і йде, кияни в силі перевершують інших суперників. Тим не менше, я все ж не думаю, що Ребров буде ставити перед командою завдання перемогти будь-якою ціною. Можливо, тренер навіть вдасться до часткової ротації складу - не будемо забувати про те, що у «Динамо» за плечима досить важка частина сезону.

Не виключено, що матч зі «Стяуа» стане хорошою нагодою подивитися у справі найближчий резерв, який активно стукає в двері першої команди. Але гра буде важкою - румунам для виходу в наступну стадію потрібна тільки перемога, тому суперник буде робити все можливе, щоб зачепитися за результат. У Києві «Динамо» показало, що сильніші. Думаю, також буде і в Бухаресті.

- Як вважаєте, чи заслуговує «Динамо», за підсумками свого виступу в груповому турнірі Ліги Європи, посісти першу сходинку в турнірній таблиці?

- Думаю, так. За великим рахунком, цієї осені «Динамо» припустилося тільки однієї осічки, програвши «Ольборгу» в Данії. Та й те, переконаний, що це поразка стала наслідком недооцінки і недоналаштованості. До того ж, якщо згадати події першого тайму, можна сказати, що м'яч тоді вперто не йшов у ворота.