Напередодні матчу «Динамо» в Лізі Європи авторитетний фахівець Олександр Севідов поділився зі «СЕ» своїми очікуваннями від поєдинку.
- Українські клуби нерідко програють у тих випадках, коли їм достатньо зіграти внічию. Як може захистити себе «Динамо», що опинилося в схожій ситуації?
- Хочеться вірити, що в Бухаресті «Динамо» продемонструє саме таку гру, кращі зразки якої ми бачили протягом цієї осені. Мені здається, що у команди Сергія Реброва повинно вистачити запасу міцності, щоб в останньому, і десь вирішальному, поєдинку показати свою перевагу. Немає сумніву також і в тому, що динамівці з усією серйозністю підійдуть до майбутнього матчу. Недооцінки суперника немає і бути не може, хоча б по тому, що зараз в колективі шалена конкуренція. Кожен з тих, хто присутній у заявці, показує, що на нього можна і потрібно розраховувати. Футболісти просто не дозволять собі розслабитися.
- Як вважаєте, чи заслуговує «Динамо», за підсумками свого виступу в груповому турнірі Ліги Європи, посісти першу сходинку в турнірній таблиці?
- Думаю, що команда повністю заслужила на це право. За винятком, мабуть, зустрічі з «Ольборгом» в Данії, кияни добре відіграли в інших поєдинках і по багатьом параметрам перевершували своїх опонентів.