Ігор Леонов: «Динамо» цілком заслуговує права очолити свою групу»

Динамо Київ 11 Грудня, 10:19 637
Ігор Леонов: «Динамо» цілком заслуговує права очолити свою групу»  | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» 1990-х років Ігор Леонов поділився очікуваннями від протистояння київського «Динамо» та бухарестського «Стяуа» у 6-му турі групового етапу Ліги Європи.

Півзахисник «Шахтаря» 1990-х років Ігор Леонов поділився очікуваннями від протистояння київського «Динамо» та бухарестського «Стяуа» у 6-му турі групового етапу Ліги Європи.

«У «Динамо» зараз підібрався хороший колектив, який навіть у тих матчах, де все вирішено, грає на максимум. Мені здається, що підопічним Сергія Реброва під силу обіграти «Стяуа» і зайняти перше місце в групі. Звичайно, румунська команда є міцним суперником, але не думаю, що «Динамо» програє, - сказав Леонов у коментарі «Спорт-Экспресс в Украине». - «Динамо» явно перевершувало своїх суперників, тому цілком заслуговує права очолити цю групу».