Артем Кравець: «Усі гравці «Стяуа» досить небезпечні»

Динамо Київ 11 Грудня, 10:31 862
Артем Кравець: «Усі гравці «Стяуа» досить небезпечні»  | 19-27
Нападник «Динамо» Артем Кравець розказав, як команда Сергія Реброва збирається протистояти бухарестському «Стяуа» у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

Нападник «Динамо» Артем Кравець розказав, як команда Сергія Реброва збирається протистояти бухарестському «Стяуа» у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

«Стяуа» - дуже хороша та організована команда, досить технічна. У них хороші центральні півзахисники. Ми розбирали їхню гру, і я вважаю, що нам потрібно дуже щільно та сконцентровано зіграти з кожним футболістом, тому що всі вони досить-таки небезпечні», - поділився Кравець в ефірі телеканалу «Футбол 1».