Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров розказав, чи збирається він використовувати ротацію складу у зустрічі зі «Стяуа».
«Звісно, я пожартував, коли сказав, що грати будуть ті самі 11 футболістів, що й у Києві.
Хто буде готовий до матчу, буде сильнішим, той і вийде на поле. Вранці вирішимо», - розказав Ребров у коментарі телеканалу «Футбол 1».