Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке побоюється контратак «Динамо», тому залишає у секреті свої тактичні плани на сьогоднішній матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи.
«Чи будемо ми грати в атакуючий футбол, випустивши зі стартових хвилин двох нападників? Не збираюся піддаватися на тиск преси, усі кадрові рішення прийму самостійно у день матчу. Однак мене тішить, що обидва наші форварди знаходяться у відмінній формі та готові грати», - сказав Гілке в ефірі телеканалу «Футбол 1».