Двоє вболівальників «ПСЖ» отримали ножові поранення після матчу з «Барселоною»

Світовий футбол 11 Грудня, 12:25 898
Двоє вболівальників «ПСЖ» отримали ножові поранення після матчу з «Барселоною»  | 19-27
Двоє вболівальників «ПСЖ» отримали ножові поранення після гостьового матчу 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів з «Барселоною» (1:3).

Двоє вболівальників «ПСЖ» отримали ножові поранення після гостьового матчу 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів з «Барселоною» (1:3), повідомляє «СЭ» із посиланням на AS.

Обидва інциденти сталися неподалік від стадіону «Ноу Камп». Постраждалі перебувають в одній із лікарень Барселони, зараз їх життя поза небезпекою.

Поліція вже почала розслідування, і за однією з версій напади не продиктовані футбольними мотивами. Припускається, що фанати стали жертвами пограбування.