Футболіст клубу третього німецького дивізіону «Штутгартер Кіккерс» Даніель Енгельбрехт забив гол, граючи з дефібрилятором на грудях.
У першому матчі сезону-2013/14 у Енгельбрехта трапилася зупинка серця. Медикам вдалося повернути до життя футболіста прямо на полі, але обстеження виявило у нього запалення серцевого м'яза і порушення ритму. 24-річний нападник переніс чотири операції на серці, пропустив сезон і повернувся до складу в листопаді 2014 року, через 17 місяців.
У суботньому матчі проти «Вехена» Енгельбрехт вийшов на поле на 83-й хвилині і забив свій перший гол після повернення, який приніс перемогу його клубу (2:1). При цьому футболіст грав з дефібрилятором на грудях, ставши тим самим першим німецьким гравцем, який вийшов на поле з апаратом, який контролює биття його серця і виявляє будь-які аномалії.
Енгельбрехт розплакався, коли його партнери по команді обіймали його, вітаючи з забитим голом, і показав усім напис на футболці «Немає нічого неможливого», інформує «Сегодня».