Тренер «Дніпра» на прес-конференції після перемоги над «Сент-Етьєном» виглядав як завжди, але пару раз все ж посміхнувся - привід все-таки був.
- Як ваше самопочуття?
- Настрій хороший, обіграли хорошу команду, пройшли далі. Ми не забили в дуже багатьох моментах. Пропусти ми в кінці, було б несправедливо.
- Ви вирішили, хто баласт в команді?
- Ми поки нікого не взяли, тому ні від кого не відмовляємося.
- Коли вам сказали, що Карабах відкрив рахунок, ви зробили жест рукою типу «пропало все». Що відчували в той момент?
- Спочатку було неприємно, тому що адже поставлене завдання ми виконали. Коли сказали, що все ж там нічия, - самі розумієте мої емоції. Я хотів би подякувати гравцям Інтера, яким цей матч особливо потрібен не був, - вони проявили характер і не програли.
- Ваші побажання щодо жеребкування?
- Я ніколи не говорю до жереба.
- Де команда проведе збори?
- Два збори в Еміратах та Іспанії. Далі - побачимо, з ким ми будемо грати і де. Може, проведемо третій збір, - наводить слова Маркевича «football.ua».