Післяматчева прес-конференція головного тренера «Сент-Етьєна»

Футбол України 11 Грудня, 20:44 980
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Сент-Етьєна»  | 19-27
Головний тренер «Сент-Етьєна» Крістоф Галтьє відповів на запитання журналістів після програшу від «Дніпра».

Головний тренер «Сент-Етьєна» Крістоф Галтьє відповів на запитання журналістів після програшу від «Дніпра».

- Який урок ви винесли із зіграних в Лізі Європи матчів?

- Ми розуміємо, що цей результат - наша відповідальність. Ми повинні підкреслити, що в групі проти нас грали дві класні команди - Інтер і Дніпро. Ми, звичайно ж, розуміємо, що у нас не вийшло вийти, але ми могли б розраховувати на кращий результат.

- Чому команді не вистачало ефективності в грі? Також колектив насилу входив в матч.

- Я не думаю, що нам було важко входити в гру. Що стосується недостатньої ефективності, то нам не щастило, був недолік точності і напористості. За п'ять хвилин до гола, у нас було два шанси забити, але ми допустили технічні помилки і не мали достатньо прагнення заштовхати м'яч у ворота. Ігри в Лізі Європи відрізняються від чемпіонатних - в цьому теж причина підсумкового результату.

- Як ви вважаєте, чи правильний склад був обраний на сьогоднішній матч?


- Я не думаю, що тут у мене є якісь сумніви. Коли в команді багато травмованих, треба миритися з тим, що маєш. Як я вже говорив, нам не вистачало точності, - наводить слова Галтьє «fcdnipro.com».