Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу над «Стяуа» (0:2) та вихід своєї команди у плей-оф Ліги Європи.
- Думаю, що ми сьогодні виграли у дуже сильної команди. Кількість моментів, які «Стяуа» створив, говорить про їх величезне бажання перемогти. Я радий, що хлопці витримали. Суперники створили достатньо моментів, але ми старалися, були командою і заслужили цю перемогу. За останні 3-4 місяці хлопці виконали величезну роботу, і зараз зможуть заслужено відпочити.
- Як ви оцінюєте свій осінньо-зимовий відрізок на чолі київського «Динамо»?
- Я завжди кажу, що ми пройшли тільки півсезону, це перший крок. Це розуміємо і ми, і хлопці. Я радий, що вони отримують задоволення від своєї роботи на полі, і сподіваюся, що збережуть цей настрій і на друге коло. Ніхто не збирається зупинятися на півдорозі - попереду дуже багато роботи. Але я радий, що ми вже щось зробили, і це дає результат.
- Власник «Стяуа» пообіцяв серйозне кадрове підсилення команди в разі виходу в плей-оф. Чи буде здійснювати трансфери «Динамо», пройшовши в єврокубкову весну?
- Ми говорили з президентом про це, і завтра зустрінемося ще раз. Будь-якій команді потрібне посилення, завжди необхідно освіжати колектив. Будемо говорити на цей рахунок, але ви самі розумієте, що не всі гравці хочуть їхати в Україну. Тут не все залежить від клубу, іноді це залежить від бажання самого футболіста.
- А які позиції ви б хотіли зміцнити?
- Поки не готовий вам сказати. Завтра поговоримо з президентом і вирішимо, - сказав Ребров в ефірі телеканалу «Футбол 1».