Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко дав флеш-коментар після перемоги над бухарестським «Стяуа» (0:2), яка забезпечила команді Сергія Реброва перше місце у группі Ліги Європи.
- Прокоментуйте сьогоднішній поєдинок.
- Була важка гра. «Стяуа» створив багато моментів, і добре, що десь виручив Саня Шовковский, а десь пощастило. Ми терпіли як могли, і в результаті отримали за це винагороду – два забиті м’ячі.
- Здалося, що у другому таймі «Динамо» було важче грати, ніж у першому. Не залишилося сил?
- Не сказав би так, у нас і в першому таймі мало що виходило. Особисто мені трохи легше гралося у другому таймі, бо «Стяуа» відкрилося та створювало вільні зони.
- У «Динамо» вийшло все як у чемпіонаті України, так і у Лізі Європи. За рахунок чого команда зробила такий крок уперед?
- Мабуть, за рахунок командних дій. Ми згуртувалися і граємо зараз як цілісний колектив, отримуючи задоволення від футболу. Сьогодні було видно, що на полі – єдиний колектив. За рахунок цього ми й досягаємо хороших результатів.
- У цьому є й заслуга Сергія Реброва?
- Звісно! Це заслуга і президента клубу, і тренерського штабу, і гравців, і вболівальників. Мабуть, нам набридло займати друге та третє місця, оскільки це – не місце для київського «Динамо». Усі хлопці переглянули своє ставлення, і зараз грають зовсім по-іншому.
- Чого ви очікуєте від зимового трансферного вікна? Розглядаєте якісь варіанти, окрім «Динамо»?
- Який сенс забивати собі голову? Якщо буде пропозиція, обговоримо її з президентом. А в тому, щоб мріяти про якусь іншу команду, не бачу сенсу. Поки мене тут все влаштовує. Я граю в улюбленій команді та отримую задоволення від футболу, - зізнався Ярмоленко в ефірі каналу «Футбол 1».