За результатами групового раунду Ліги Європи київське «Динамо» займає перше місце у своїй групі «J» і крокує далі до наступного раунду турніру.
За підсумками матчів групового етапу ЛЄ «Динамо» виграло п'ять матчів з шести. Єдина поразка припала на гостьовий матч з «Ольборгом» - 0:3.
У останньому 6-му турі «біло-сині» переграли румунський «Стяуа» з рахунком 2:0.
Разом з «Динамо» до 1/16 Ліги Європи крокує данський «Ольборг», який у останньому турі групового етапу програв відвертому аутсайдеру групи «Ріу Аве» з рахунком 0:2.
