Відомий коментатор Віктор Вацко поділився враженнями від матчу «Стяуа» - «Динамо» (0:2) у 6-му турі групового етапу Ліги Європи.
«Сьогоднішня гра була не настільки емоційною та пристрасною – давалося взнаки, що «Динамо» вже вийшло у єврокубкову весну. Тому, мені здається, кияни зіграли з такої позиції, що результат більше потрібен супернику. Тренерський штаб «Динамо» достатньо грамотно вибудував стратегію цього матчу. Інша справа, що динамівці занадто багато моментів дали створити супернику.
Що стосується голу Ярмоленка, який начебто був забитий із офсайду, то в трансляції є епізод, коли чітко видно, що у момент передачі Сидорчука Андрій знаходився на одній лінії з захисником суперника.
Чи треба було призначати пенальті у ворота «Динамо»? Дивіться уважно, у цьому моменті Хачеріді не грав рукою. Там зіграв у руку динамівця Шукала, який боровся з ним за м’яч. Ніякої гри рукою у Хачеріді однозначно не було, його руку знайшов м’яч. Мені здається, не потрібно шукати ложку дьогтю у бочці меду, тим паче якщо ніякого дьогтю там не було.
Так, у Сергія Реброва можуть бути претензії по грі своїх підопічних, але давайте ми не будемо забувати, що турнірне завдання вже було виконане – і цей фактор теж відіграв роль. Тим більш цінною є ця перемога «Динамо» та позитивний настрій після неї.
Мені дуже сподобалося, як «Динамо» відіграло у матчах проти «Ріу Аве», «Ворскли» та донецького «Металурга». Я дійсно отримав задоволення від кінцівки сезону у виконанні команди Реброва. Сьогодні ж я отримав задоволення від результату, бо за грою ближче до справедливого рахунку була б нічия. На мій погляд, «Стяуа» створило дуже багато небезпеки біля динамівських воріт. Те, що Олександр Шовковський у свої майже 40 років витворяв у воротах, – просто фантастика!» - сказав Вацко в ефірі телеканалу «Футбол 1».