Олександр Шовковський: «Ми - це Динамо»

Динамо Київ 11 Грудня, 23:34 1495
Олександр Шовковський: «Ми - це Динамо»   | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський після перемоги над «Стяуа» поділився своїм позитивом з читачами своєї сторінки на «Фейсбук».

«З почуттям виконаного обов'язку тепер можна і у відпустку !!!

Дякую всім за вашу віру і підтримку !!!

«Ми - це Динамо

Динамо - це Ми !!!», - написав Шовковський та додав наше фото з турнірною таблицею «Динамо».