«З почуттям виконаного обов'язку тепер можна і у відпустку !!!
Дякую всім за вашу віру і підтримку !!!
«Ми - це Динамо
Динамо - це Ми !!!», - написав Шовковський та додав наше фото з турнірною таблицею «Динамо».

«З почуттям виконаного обов'язку тепер можна і у відпустку !!!
Дякую всім за вашу віру і підтримку !!!
«Ми - це Динамо
Динамо - це Ми !!!», - написав Шовковський та додав наше фото з турнірною таблицею «Динамо».
