Після перемоги над «Стяуа» головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров дав оцінку грі та розповів про плани команди.
- Звичайно важка гра, «Стяуа» серйозний суперник, що команда довела не тільки в сьогоднішній грі. Команда не потрапила далі в Лігу Європи, але по грі вони цього заслуговували і сьогодні вони створили достатньо моментів.
Закінчуючи сезон, ми звичайно намагалися знайти мотивацію. Коли в підсвідомості команди сидить, що вони далі пройшли, напевно, немає тієї компактності в обороні, немає тієї дисципліни. Але я вдячний хлопцям, що вони дотерпелі до кінця сезону, грали гідно і отримували задоволення від гри. Головне зараз добре відпочити і підготуватися до серйозної роботи на зборах. Ті команди, які потрапили в плей-офф, вони цих помилок прощати не будуть.
Зараз хочу уболівальників і всіх привітати з наступаючим Новим Роком. Були й складні моменти і важкі, але я думаю, що ми гідно виходили з цього становища і зараз всім потрібно відпочити, заспокоїтися і потім підготуватися до другої частини сезону.
- Вся команда сьогодні билася, добувала перемогу, але мені здається, що окремої похвали заслуговує Олександр Шовковський. Ви згодні зі мною?
- Я згоден, але вважаю, що особливої похвали заслуговує хлопчик, якому 19 років, а він майже всі ігри ЛЄ грає не на своїй позиції, без лівої ноги грає лівого захисника. Він дійсно заслуговує похвали. Саша відпрацював сьогодні супер. У нього такий досвід, що він повинен це робити, повинен виручати команду, воротар для цього і залишається на останньому рубежі. Напевно, тому він стільки тримається в професійному футболі на такому рівні, у нього врівноважена психіка. Теж можу сказати про Олега, який сьогодні вийшов і грав не на своїй позиції. У нас сьогодні в захисті було всього два центральних захисники, номінально грали не на своєму місці, до них взагалі немає претензій. Женя сьогодні виграв всю боротьбу. Всі старалися в обороні, за це потрібно подякувати всій команді.
- Ленс, чудово йде в атаку, але, як здалося, вже не першу гру недостатньо відпрацьовує в обороні...
- Ви ж не в курсі які обов'язки у Ленса, що ми хочемо від Ленса. Звичайно, в моєму розумінні Джермейн повинен трохи більше грати на оборону, але повірте, ми працюємо і у нього є бажання. Те як він відпрацьовує в атаці, напевно, він дуже важлива фігура в нашій команді.
- У фан-клубі чекають з нетерпінням зустрічі з Вами. Ви прийдете?
- Звичайно прийду. Це ж наші вболівальники, які підтримують нас завжди і різниці немає виграємо ми чи програємо. Думаю, будь-який з наших футболістів зобов'язаний туди ходити, бо це наші вболівальники.
- Розкажіть коротко про плани.
- Ми збираємося 12-го січня, 14-го летимо до Марбельї на збір і пробудемо там до 30 січня. Заплановано 5-6 ігор, подивимося. Якщо вийде, будемо брати участь в «Marbella Cup». Потім пауза, 4-го лютого знову зберемося і до 17-го будемо готуватися в тій же Марбельї. Відразу звідти вирушимо на гру в ЛЄ, залежно від того, де вона буде проходити.