«Рибалка повністю закрив, «зацементував» зону Ленса, тому що ми разів п’ять його бачили біля кутового прапорця.
Не сподобалось те, що Ярмоленко «кидав» Гусєва – жодного разу не віддав йому «в зону». Потім Гусєва ще кілька разів закривав, ставив йому «шлагбаум».
«Динамо» намагається грати в «Барселону» - київський, динамівський футбол відходить. Класичні моменти зникають. Як можна бігти вперед, зупинитися і «чекати таксі»?
Якби був Лужний – Ярмоленка там вже не було б. Він би його «з’їв».
Сергій Ребров – фартовий тренер. Але ж можуть «свистнути» і не на нашу користь.
На турнірну таблицю приємно дивитися – залишилося лише гру знайти».