Леоненко: «Динамо» намагається грати в «Барселону» - київський, динамівський футбол відходить»

Динамо Київ 12 Грудня, 09:17 2518
Леоненко: «Динамо» намагається грати в «Барселону» - київський, динамівський футбол відходить»   | 19-27
Експерт «Великого футболу» Віктор Леоненко розкритикував манеру гри «біло-синіх» та дії вінгера киян Андрія Ярмоленка в матчі групового етапу Ліги Європи проти «Стяуа».

«Рибалка повністю закрив, «зацементував» зону Ленса, тому що ми разів п’ять його бачили біля кутового прапорця.

Не сподобалось те, що Ярмоленко «кидав» Гусєва – жодного разу не віддав йому «в зону». Потім Гусєва ще кілька разів закривав, ставив йому «шлагбаум».

«Динамо» намагається грати в «Барселону» - київський, динамівський футбол відходить. Класичні моменти зникають. Як можна бігти вперед, зупинитися і «чекати таксі»?

Якби був Лужний – Ярмоленка там вже не було б. Він би його «з’їв».

Сергій Ребров – фартовий тренер. Але ж можуть «свистнути» і не на нашу користь.

На турнірну таблицю приємно дивитися – залишилося лише гру знайти».