Вадим Євтушенко: «Головне, що «Динамо» виходить з першого місця у весняну частину розіграшу»

Динамо Київ 12 Грудня, 09:23 816
Вадим Євтушенко: «Головне, що «Динамо» виходить з першого місця у весняну частину розіграшу»   | 19-27
Експерт «Великого футболу» - про перемогу «біло-синіх» над румунськими «армійцями».

«Головне, що команда перемогла і з першого місця виходить у весняну частину розіграшу.

Можливо, справжні «гурмани» хотіли б більш змістовного футболу, а не просто перемоги, але динамівці, в останні грі сезону були налаштовані перш за все на те, щоб її не програти. Грали в невисокому темпі. Багато грали в задній лінії, віддаючи Шовковському. А Олександр – герой першої половини першого тайму. Його дії дозволили утримати ворота «на замку» і грати в потрібному руслі й надалі і досягнути упевненої перемоги. Проте, не було того, що ми бачили в останніх матчах чемпіонату – «вибухів»: швидких переходів в атаку, контратаку.

Ленс був один з небагатьох, хто намагався грати на швидкості».