Радник глави МВС України Антон Геращенко повідомив, що двоє французьких футбольних уболівальників, які напередодні брали участь у бійці в Києві, перебувають у лікарні в стані середнього ступеня важкості, - повідомляє rian.ru.
Раніше в ЗМІ повідомлялося, що 11 вболівальників «Сент-Етьєна» отримали важкі травми перед матчем 6-го туру групового етапу Ліги Європи з «Дніпром» (0:1) в бійці з фанатами українського клубу. Постраждалі з різними тілесними ушкодженнями знаходяться в стаціонарах лікарняних установах української столиці.