Заслужений тренер України та експерт програми «ПроФутбол» Олександр Іщенко поділився враженнями від матчу 6-го туру групового етапу Ліги Європи між «Стяуа» та «Динамо» (0:2).
«Думаю, що ми маємо просто поаплодувати «Динамо» за осінню частину сезону, а також побажати, щоб вони пам’ятали не лише про відпочинок, а й про те, що на кону - чемпіонське звання», - сказав Іщенко в ефірі телеканалу «2+2».