Колишній нападник «Динамо» Олег Венглинський прокоментував перемогу киян над «Стяуа» у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи.
«Головне завдання команда Реброва вже виконала - через це, можливо, і настрій на матч був не божевільним. Тому гра трішки не вийшла. Але було видно, що за індивідуальним рівнем футболістів динамівці перевершують суперників, і вони це довели, реалізувавши свої моменти», - поділився думками Венглинський в ефірі телеканалу «2+2».