Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов відзначив гру капітана київського «Динамо» Олександра Шовковського у матчі за «Стяуа» (0:2).
«Треба сказати, СаШо у майже 40 років грає так, що ні про яке закінчення кар'єри не може йти мови. Красень!» - написав Андронов у своєму Твіттері.