Колишній голкіпер «Дніпра» та президент ПФЛ Святослав Сирота оцінив виступ київського «Динамо» у осінній частині сезону.
«Зіграли дуже якісно. Настільки, що сподіваємося отримати команду, схожу на очолювану Валерієм Лобановським. Особливо потішили останні поєдинки. Думаю, що незадоволення від гри «Динамо» висловлюють лише конкуренти. Сергія Реброва, головного тренера, можна вже назвати одним із найперспективніших фахівців країни», - цитує Сироту Gazeta.ua.