Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук прокоментував перемогу своєї команди над бухарестським «Стяуа» (0:2) у заключному турі групового етапу Ліги Європи.
«Стяуа» - хороша команда, яка вміє грати у футбол. Вони й самі грали, і нам давали. У нас моменти були, у них багато моментів було. Можливо, позначилося те, що для нас це була остання гра, і нам, за великим рахунком, нічого вже не потрібно було, хіба що принципово вийти з першого місця. Було важко», - сказав Сидорчук в ефірі каналу «Футбол 1».