Нападник «Динамо» Андрій Ярмоленко забив перший м'яч у ворота «Стяуа». Після закінчення поєдинку футболіст розповів, як йому вдалося це зробити, а також про зміни, які відбулися в команді.
- «Динамо» перемогло за рахунок більш високого класу?
- Важко сказати, клас це чи ні. Повторюся, ми терпіли, знали, що моменти будуть, просто потрібно постаратися їх реалізувати. Так і сталося.
- Ваш гол вийшов спонтанним, чи завдяки награній комбінації?
- Сергій Сидорчук добре побачив, що я відкритий, віддав «тоненьку» передачу, мені залишалося тільки забити.
- Багато сперечалися з приводу того, чи перебували ви в офсайді в той момент?
- Не знаю, вам видніше. Коли граю, я не можу сказати точно, чи був офсайд. Моя справа в таких ситуаціях забивати м'ячі.
- За останні півроку дуже змінилися результати команди. А що можете сказати зсередини?
- Все перераховувати не вистачить часу. Помінялося досить багато. Прийшов новий тренер - змінилася гра. Особисто я дуже радий, що «Динамо» зараз знаходиться там, де має бути.
- Ви не голитеся на удачу?
- Та ні, я поголився, це поки на гру доїхав знову заріс (сміється).
- Як можете коротко оцінити виступи команди?
- У чемпіонаті ми йдемо на першому місці, так само і в Лізі Європи. Все відмінно! Безумовно, є над чим працювати, в обороні гра залишає бажати кращого. Ми всього лише півроку працюємо під керівництвом Сергія Реброва. Напевно, на наступних зборах будемо награвати інші схеми, а також більше уваги приділимо грі в обороні. Сьгодні, дійсно, було багато моментів у команди суперників.