Тренер збірної України Олександр Заваров в ефірі каналу «Футбол 1» відзначив гру лідера атак київського «Динамо» та національної збірної Андрія Ярмоленка. Також фахівець висловив свою думку з приводу того, чи варто хавбеку залишати клуб вже в найближче трансферне вікно.
- Ярмоленко - хороший, сильний футболіст, який може грати ще краще. Він може прогресувати і далі, і це мрія всіх тренерів «Динамо» і збірної України. Він дуже серйозний футболіст і не буде зупинятися на досягнутому. Андрій може прогресувати. Зараз найважливіше - добре відпочити на зимових канікулах і з новими силами приступити до підготовки до весняної частини.
- Чи потрібно залишатися Ярмоленку в «Динамо»?
- Думаю, якщо він так і надалі прогресуватиме, то до кінця чемпіонату йому точно потрібно дограти в «Динамо». А далі вже будуть збиратися керівництво клубу, представники тих, хто хоче бачити Андрія в своїй команді і він сам, та будуть вирішувати. Звичайно, багато залежить від нього і його бажання. Хоча, якщо пропозиція буде від хорошої команди, то потрібно погоджуватися.
- Як Ви думаєте, чи зможе він заграти в топ-чемпіонаті?
- Я сподіваюся, що так.