Тренер збірної України Олександр Заваров в ефірі каналу «Футбол 1» підвів підсумки зустрічі «Стяуа» - «Динамо» 2:0.
«Динамо» протягом усього групового етапу демонструвало хорошу гру і добувало результат. У цьому поєдинку гравці вийшли зібрані, розуміючи всю відповідальність. Приємно було дивитися, що всі футболісти мотивовані. Майстерності виявилося більше саме в «Динамо», гравці якого використовували всі моменти за рахунок класу та бажання», - вважає Заваров.