Екс-тренер київського «Арсенала» Юрій Бакалов підвів пудсумки групового етапу Ліги Європи для команди Сергія Реброва.
«Стяуа» - «Динамо» - дуже хороша гра, причому з обох сторін, і передумови до цього були ще напередодні, судячи з висловлювань обох тренерів. Для мене найбільш дивно те, що якість дій динамівців нехарактерна для цієї пори - все-таки кінець сезону, ніби як «чемоданний настрій». Але тут треба віддати належне Реброву, який так налаштував хлопців, що вони показали осмислений футбол. Також дивовижні дві речі: по-перше видно, що в «Динамо» хороший мікроклімат (раніше гравці ображалися, коли їх міняли, а тепер цього немає); по-друге, ті футболісти, які починають матчі на лаві запасних, не слабкіше основи, що доводять, виходячи на поле - Сидорчук, як останній приклад. Кияни добре зіграли і в першому таймі, коли був серйозний тиск з боку «Стяуа», і в другому, коли вони, вважаю, за рахунок класу довели гру до перемоги і, тим самим, поставили жирну крапку в році», - цитує Бакалова XSPORT.