Вінгер «Роми» Жервіньо розповів про те, як ставиться до «Арсеналу» і головного тренера лондонців Арсена Венгера.
«Венгер ніколи не вірив у мене. Руді Гарсія поділяє гравців на тих, хто грає і не грає. У нього 25 футболістів, а не 11. Він спілкується з усіма.
У дитинстві я мріяв грати за «Арсенал», бо любив клуб. Зараз я його ненавиджу через те, як до мене ставився Венгер. Мені шкода, що я так скоро покинув «Арсенал», не показавши, на що здатний», - сказав Жервінью.