У цей день, 10 років тому легендарний український форвард Андрій Шевченко став володарем «Золотого м'яча».
Про свого партнера по атаці «Динамо» в ексклюзивному інтерв'ю Dynamo.kiev.ua розповів нинішній наставник «біло-синіх» Сергій Ребров.
- Багато говорять про ваш прекрасний дует з Шевченком. Як вам так вдавалося відчувати один одного?
- Звідки я знаю? (сміється). Це складно пояснити. Думаю, справа в тому, що ми народилися в одну епоху, тому і розуміли один одного добре. Як це ще можна пояснити?
- У подальшій кар'єрі вам не вистачало такого партнера по атаці?
- Звичайно, це був мій найкращий партнер. Те, що ми досягли разом - кращі роки моєї футбольної кар'єри. Не знаю, як у Андрія... Він каже щось подібне? Непогано.
- У ньому щось особливе, що допомогло надалі завоювати «Золотий м'яч»?
- Він був цілеспрямованим, розумів, що потрібно грати не тільки талантом, але і прогресувати. Він це продовжив і після переходу з «Динамо» в «Мілан» - не зупинявся і йшов далі. Думаю, це важливо для кожного гравця.
- Чи зможе він досягти чогось подібного в якості тренера?
- Про це я взагалі нічого не можу сказати. Все залежить від його бажання. Я бачу, що зараз він вчиться і хоче працювати. Бажання і прагнення потрібні в першу чергу, адже це вже не світ футболіста.
- Хотілося б попрацювати з ним у тренерському дуеті?
- Я не можу сказати. Ці дуети-тандеми... Сподіваюся, що в його тренерській кар’єрі все буде так само добре, як і в ігровий.
Богдан Величанський