Мирон Маркевич: «Коноплянка сказав, що гратиме в команді до літа»

Футбол України 13 Грудня, 20:37 802
Мирон Маркевич: «Коноплянка сказав, що гратиме в команді до літа»  | 19-27
Наставник «Дніпра» Мирон Маркевич розповів про кадрові питання клубу.

У розмові з журналістом Football.ua Мирон Маркевич взяв на себе відповідальність за прихід в команду Володимира Польового: «… Польовий – то моє рішення. Коли Стрінич поїхав у Вест Хем, у нас просто нікого не було на позицію лівого захисника. Довелося шукати. Виявилося, що Польовий – вільний агент, і що за нього не потрібно платити. До того ж, я його пам’ятав, адже викликав свого часу в збірну України. Він тоді грав досить непогано, був «легким». Але те, що я побачив тепер, і що бачив тоді – це дві великі різниці. Це моя помилка, і я не хочу того приховувати».

Також наставник дніпропетровців констатував факт відходу з команди Івана Стрінича, і через інтерв’ю вже побажав успіхів Младену Бартуловичу в його подальшій кар’єрі.

Родзинкою розмови про кадрову ситуацію в Дніпрі стала тема Євгена Коноплянки. Так, Мирон Маркевич, зізнався, що розмовляв із Коноплянкою: «Він сказав, що у нього контракт з Дніпром до літа, і що до літа він і гратиме в команді. Але разом з тим, взимку може все змінитися».

Анатолій Волков