Півзахисник американського «Нью-Йорк Сіті» Френк Лемпард, який на правах оренди захищає кольори «Манчестер Сіті», має намір залишитися в Англії, - повідомляє Daily Mirror.
За інформаціює джерела, «Нью-Йорк Сіті» вів з Лемпардом переговори про повернення, проте він вирішив залишитися в «Манчестер Сіті, як мінімум, до березня наступного року зважаючи на те, що тренер «міщан», Мануель Пеллегріні, бажає зберегти його в клубі якомога довше.