Команда з честю витримала напружений графік і тепер тренери і футболісти вирушили на заслужений відпочинок.
Один з лідерів колективу Андрій Ярмоленко поділився своїми планами на зимову відпустку:
- Спочатку побуваю в Запоріжжі на весіллі Сергія Сидорчука. Потім злітаю в Америку, а останню частину відпустки збираюся провести з батьками в Буковелі.