Нападник «Хайдука» Артем Мілевський прокоментував матч з «Істрою» (5:3) в чемпіонаті Хорватії, в якому українець відзначився голом, гольовою передачею і заробленим пенальті.
«Ми грали дуже добре, враховували всі прохання тренера перед матчем. Я задоволений перемогою. Спасибі тренеру, що не замінив мене в другому таймі, а вірив до кінця. Дуже радий, що забив. З іншого боку, у мене було кілька моментів на початку матчу, я їх не реалізував, тому все ж трохи засмучений.
Ми граємо гірше, коли немає вболівальників на стадіоні, а сьогодні вони прийшли. Радий, що фанати прийняли мене як свого. Сподіваюся, після перерви в чемпіонаті стану ще краще грати», - цитує Мілевського «Трибуна», посилаючись на хорватські ЗМІ.